Зварювання

Установки контактного рельєфного зварювання Cemsa

 

Сайт виробника: Cemsa

Канал виробника: Youtube

 

Установки контактного рельєфного зварювання застосовуються для контактного зварювання заготовок товщинами до 4 мм з чорної сталі, оцинкованої сталі.
Перед рельєфним зварюванням на одній з поверхонь деталей готують випуклості. Деталі кріпляться до електродів, електроди зближуються і деталі з’єднуються одна з одною через випуклості, по яких проходить електричний струм. Час дії, величина струму, тиск, що прикладається до деталей – це основні складові процесу рельєфного зварювання. Відомий італійський виробник Cemsa пропонує установки контактного рельєфного зварювання (Delta, Sigma, Roof, Roboside), які використовуються при виготовленні металічних дверей, меблів, полиць стелажів, корпусних деталей, в машинобудуванні. В установках Roof використовується трансформатор-випрямляч більший по частоті (1000 Гц замість 50 Гц як в звичайного трансформатора), що дає рівномірний розподіл струму по поверхні деталі і в результаті відсутні видимі місця, точки дотику електродів, тобто проходить естетичне зварювання.

 

У нас Ви можете купити установки контактного рельєфного зварювання виробника Cemsa.

Зварювання

Установки шовного зварювання Cemsa

 

Сайт виробника: Cemsa

Канал виробника: Youtube

 

Установки шовного зварювання застосовуються для виробництва зварних ємкостей, обичайок і герметичних виробів, що не пропускають повітря чи пару.
Контактне шовне зварювання – це один з різновидів точкового зварювання. Електроди для шовного зварювання виконані в формі роликів. Вироби для зварювання протягуються між ними. Таймер контролює цикли дії електричного струму, які дуже швидко повторюються. Швидке повторення створює серію точок, що накладаються одна на одну, створюючи неперервний зварювальний шов. Компанія Cemsa пропонує ручні (MRT, MRL) а також автоматичні (Roboseam) установки шовного контактного зварювання.

 

У нас Ви можете купити установки шовного зварювання виробника Cemsa.

Зварювання

Обладнання для обробки і зварювання прутка Varo

 

Сайт виробника: Varo

Канал виробника: Youtube

 

Обладнання для обробки і зварювання прутка представлене відомим виробником Varo (Італія).
Дана компанія спеціалізується на виготовленні обладнання для обробки прутка, а саме, стаціонарні окремі стоячі машини або цілі виробничі лінії, що включають автоматичну подачу прутка з бухти, випрямлення, різку на заготовки, гнуття та зварювання. Залежно від завдань замовника завод-виробник може виготовити необхідне обладнання з певним рівнем автоматизації процесу різки, гнуття або зварювання.

 

У нас Ви можете купити обладнання для обробки і зварювання прутка виробника Varo.